Gaziantep Tel Çit Sistemleri

Parklar ve okullardan fabrika binalarına, spor sahalarından askeri yapılara ve havaalanlarına kadar geniş bir sahada kullanılabilen bu tür alanların çitlenmesinde mükemmel bir başarı ve sonuç sergilemesinin yanında estetik ve dekoratif yapısıyla binaların çevresinin estetiğine ve güzelliğine katkı yapan en kaliteli ve en doğru ürün panel çit‘dir. Doğubey Tel Çit olarak panel çit konusunda titiz uygun fiyatlı uluslar arası standart’ta kaliteli bir ürün sunuyoruz..

Düz telin belli ölçülerde sarmalsal ( sarmallar şeklinde) dokunması sonucu oluşan baklava desenli örme teldir. Bahçe çevre güvenliğinde, arazi çevirmesinde, halı saha, tenis kortu, basketbol sahaları çevre çevirmesinde kullanılır. Üretmekte olduğumuz  Doğubey Tel Çit  Fens Teli yüksek malzeme kalitesiyle istenilen göz aralıklarında, uzunluk, yükseklik ve tel çaplarında dokunarak projenize uygun çözümler sunacaktır.

Keskin jiletleri ile fiziksel bir koruma sağladığı gibi büyük bir psikolojik caydırıcılık özelliği bulunmaktadır. Fiziki güvenlik konusunda en ekonomik ve etkili çözüm olan Jiletli Tel Bariyerler; Ülke Sınırlarında ve Askeri Tesislerde, Hava alanlarında, Deniz Üslerinde, Petrol ve Doğal gaz Boru Hatlarında, Rafinerilerde, Radyolink İstasyonlarında, Kara Yollarında, Depo, Fabrika, Site ve Konutlar ile Şehir içi Emniyet Asayiş Görevlerinde etkinlikle kullanılmakta olup, fiziki güvenliğinizin temel unsuru olacaktır.

Tel çitlerin ve uygulanabilmeleri için gerekli olan Gaziantep Tel Çit  Beton Direklerinin üretimini yaparak müşterilerimize sunuyoruz. Beton direklerin hazırlanışında, yüksek kalite için özel teknikli titreşim kullanarak, uzun ömürlü olması için en az 8 saat “Buhar Kürü” ne (fırında kurutmaya tabi tutuyoruz. Çok amaçlı kullanım alanlarına sahip olan direklerimiz Uzun ömürlü ve dayanıklı yapıları sayesinde uygulandığı alanları uzun süre boyunca olumsuzluk ve ihlallere karşı korumanın yanında yaşadığınız ve çalıştığınız mekanları sizin için güvenli kılacaktır.

Dikenli Tel Askeri alanlarda, sanayi arazilerinde tarım alanlarında, hava alanlarında ve site gibi koruma gerektiren alanlarda tek başlarına uygulanabildiği gibi diğer çit sistemlerinin üzerine ilave koruma olarak da kullanılabilmektedir. Hafif, ekonomik,  ve kullanımı kolay olmasının yanında, caydırıcı özelliğiyle de alan belirlemek ve alan korumada sizlerin beklentilerine cevap verecektir.

Tel çitlerin ve uygulanabilmeleri için gerekli olan Gaziantep Poliüretan Direklerinin üretimini yaparak müşterilerimize sunuyoruz. Poliüretan direklerin hazırlanışında, yüksek kalite için özel teknikli titreşim kullanarak, uzun ömürlü olması için en az 8 saat “Buhar Kürü” ne (fırında kurutmaya tabi tutuyoruz. Çok amaçlı kullanım alanlarına sahip olan direklerimiz Uzun ömürlü ve dayanıklı yapıları sayesinde uygulandığı alanları uzun süre boyunca olumsuzluk ve ihlallere karşı korumanın yanında yaşadığınız ve çalıştığınız mekanları sizin için güvenli kılacaktır.

Altıgen Burgulu Tel , altıgen  olarak örülmüş teller örgü şekli sayesinde oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Heyelan bölgelerinde toprak kaymalarını önleyici malzeme olarak kullanılabildiği gibi hayvancılık ve tarım sektörlerinde ve konut, fabrika, depo ve tarların çevrilmesinde kullanılmaktadır. Altıgen yapısıyla çevre güvenliğinize farklı bir boyut kazandıracaktır.

Kaplamalı saclar içinde en yüksek kaynaklanabilirlik özelliğine sahiptir.Elektro Galvaniz Tel Çit Direği,aynı zamanda kaplamalı saclar içinde en iyi boya tutuculuk ve kaplamanın yüzeye çok iyi tutunması ile sac şekillendirmede sorunsuz üretim özelliklerine sahiptir. Homojen kaplama ve yüzey görüntüsü ile estetik bir görünüme sahiptirler. Sacların mekanik özellikleri kaplama sonrası değişmez.

MENU